Za nami zakończenie roku w kołach nauki gry na pianinie oraz elektronicznych instrumentach klawiszowych MDK.
Podczas koncertu uczestnicy zaprezentowali utwory, nad którymi pracowali przez cały rok, udowadniając, jak wiele osiągnęli dzięki swojej systematyczności, wytrwałości i pasji do muzyki. Każdy występ był wyjątkowy i spotkał się z ciepłym przyjęciem oraz gromkimi brawami zgromadzonej publiczności.
Serdecznie gratulujemy wszystkim młodym muzykom ich talentu, zaangażowania oraz pięknych występów!
Życzymy naszym artystom wspaniałych, pełnych odpoczynku wakacji oraz wielu muzycznych inspiracji.